Vajinismus Tedavisi İstanbul

Bulunduğu Kategori : Firmalar : Sağlık

Telefon : 0216 3869998
Mobil : 0216 3869998
Website : http://www.vajinismustedavisiistanbul.org
Adres : Bağdat Cd. No:206-6 ÇifteHavuzlar Kadıköy - Göztepe İstanbul

Bu firma İstanbul şehrinde Kadıköy ilçesinde Göztepe semtinde bulunmaktadır.

Vajinismus Tedavisi İstanbul firması Sağlık, kategorilerinde bulunmaktadır.
Vajinismus tedavisi, doğum, sezaryan, vajina estetiği yapan kadın sağlık kliniğidir.Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Saygın Micozkadıoğlu 1993 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavında “TUS” başarısı nedeniyle Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kadın-doğum bölümünü kazandı.
1997 yılında Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık sınavını başarı ile vererek, Kadın Doğum Uzmanı oldu.
1998-1999 yıllarında Şırnak Askeri Hastanesinde Tabip Teğmen olarak Askeri görevini üstün başarı belgesi ile tamamladı.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Saygın Micozkadıoğlu 1993-2003 arasında Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Perinatoloji “Normal ve riskli gebelikler”, Menopoz, jinekoloji “Nisaiye” bölümlerinde asistan eğitimlerinden sorumlu olarak görev aldı.
Aynı dönemde Ankara’daki Özel Hasvak Hastanesi’nin Kadın Doğum bölümünün şefliğini yaptı.
2003-2007 yılları arasında Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Bölümü’nün kuruluşunun her aşamasında aktif şekilde yer aldı.
Özellikle perinatoloji, yüksek riskli gebelik, menopoz, jinekoloji ve ürojinekoloji “idrar problemleri” bölümlerinin kurulmasında etkin rol aldı.
Ameliyathane ve doğumhane bölümlerinin kurulmasında projelendirme aşamasından itibaren aktif olarak görev almıştır.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Doktor Saygın Micozkadıoğlu Perinatoloji, menopoz jinekoloji ve ürojinekolojik stres incontinans “idrar kaçırma” konularında ve gerekli cerrahi operasyonlarda ileri derecede tecrübe sahibidir.
2003-2007 yıllarında Kadın-Doğum Asistan Baş Sorumlusu görevi nedeniyle Asistanların pratik ve teorik “operasyon, ameliyat” eğitimlerini düzenledi.
Aynı dönemlerde, operasyonel ve hizmet içi çok sayıda çalışmada bulundu.
Uluslar arası ve ulusal birçok seminerlere, kongrelere ve workshop’lara katıldı. Kabul görmüş çok sayıda poster, tebliğ ve bilimsel yayınları bulunmaktadır.
Firmalar   
Firma Girişi | Firma Ekle